St. Maarten 2018

Maandagavond 12 november was het dan weer zo ver St.Maarten, inmiddels een traditie geworden in onze wijk. Mede dankzij de samenwerking van Speeltuin-Buurtvereniging Havenkwartier en het Wijkplatform Zeebuurt, konden alle kinderen uit de Zeebuurt, als ze zich aangemeld hadden, meelopen en kregen zij een lampion die ze zelf mochten uitkiezen.

In totaal hebben 75 kinderen meegelopen, het was een bonte en feestelijke stoet die door de wijk heen liep onder muzikale begeleiding van de “Bladbloazers”uit Harderwijk. Veel mensen stonden weer aan de deur of op straat om de kinderen te verwennen met wat lekkers. Bij terugkomst van de optocht kregen alle kinderen drinken en een zakje snoep.
Al met al weer een geslaagde avond.

Met dank aan alle die hier zich voor ingezet hebben,
En natuurlijk ook dank aan de bewoners van onze wijk, de Zeebuurt.

Klik hier voor de foto’s

Frans van Zetten
Teamlid Wijkplatform Zeebuurt

www.wijkplatformzeebuurt.nl

Categorieën: